Головна » 2020 » Грудень » 11 » 10 грудня День прав людини
10 грудня День прав людини

10 грудня 1948 р. Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини. У ній проголошено, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо. У 1950 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 10 грудня Днем прав людини. Нині чимало країн включають основні положення цього документу у своє  законодавство. В Україні  щороку на честь проголошення у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права, який має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян на шляху створення сильної демократичної та правової держави.

Правова освіта формується у школі. У рамках проведення Всеукраїнського тижня права в нашому навчальному закладі класними керівниками були уоведені тематичні заходи виховного характеру. З учнями 8-х класів було проведено анкетування з метою виявлення рівня обізнаності з правами людини. Участь у квесті «Права знаєш – себе захищаєш» взяли учні 9-х класів. Десятикласники  підготували відеопрезентацію, яка допоможе всім бажаючим детальніше ознайомитись з правами людини.

Переглядів: 272 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0