Головна » 2017 » Лютий » 27 » Звітний концерт «Дитинства веселковий світ»
Звітний концерт «Дитинства веселковий світ»

21 лютого 2017 року у стінах навчального закладу відбувся звітний концерт художніх колективів Навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №11-ліцей». Цьогоріч він проходив під гаслом «Дитинства веселковий світ». Усі свої художні номери юні аматори сцени присвятили цій найщасливішій порі людського життя.

Мистецький захід зібрав у концертній залі велику кількість шанувальників і прихильників талантів школярів. Серед присутніх – батьки, педагоги.

Концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів із учасниками духового оркестру, солістами, ансамблями малих форм та хором.

Відкрив творчий звіт шкільний духовий оркестр під керівництвом Марцинковського В.П. твори у їхньому виконанні налаштували всіх присутніх на позитивний лад.

В унісон сьогоденню прозвучав твір «Укранці» у виконання хору «Ластівка» (солістка Назарук Єлизавета).

Вдало дебютував новостворений вокальний гурт другокласниць  із піснею «Райдуга». Вкотре порадувало глядачів чистим акапельним співом вокальне тріо «Мрія», виконавши пісню  «Моя земля». Гармонійним доповненням концерту стали виступи вокальної групи четвертокласників «Диво»  із піснею «Крок до зірок».

Полонили присутніх прекрасним виконанням композицій дуети у складі Назарук Єлизавети та Здробилко Олени;  Каваса Артема і Клімук Наталії.

У залі панувала атмосфера уваги та доброзичливості. Глядачі бурхливо аплодували після кожного виступу.

Фінальним акордом звітного концерту стала хорова композиція «Молодь України», присвячена безмежній любові до рідної землі.

Сорокап'ятихвилинний  виступ пройшов швидко, на одному подиху, глядачі отримали велике задоволення, про що свідчили їхні бурхливі оплески. А на завершення лунали привітання та слова вдячності від методиста  ММК управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Колеснікової Ж.В., директора Ковельської школи мистецтв Мигулі А.Д., директора навчального закладу Сидорук Г.О.

На другому поверсі  було розміщено виставку робіт учнів та вчителів школи, на якій представлені наші досягнення: вишивки, малюнки, поробки. Звітний концерт у школі – визначна подія. Юні обдарування вперше відчувають себе справжніми артистами. Це концерт, де ще маленькі учасники виступають пліч-о-пліч зі своїми старшими та досвідченими друзями. Діти вийшли на сцену, щоб показати, чого вони навчились, та довести усім, що НВК №11 - найкращий.

Творчий звіт став однією з яскравих  кульмінацій у низці численних масових патріотичних заходів, які проводились у закладі  впродовж навчального року.

Наші учні – талановиті артисти, яскраві особистості, справжні патріоти рідної землі. Без перебільшення, сузір’я юних талантів, які усвідомлюють, що результатом  щоденної мистецької праці є  сценічне виконання – єдина спроба, без права на помилку, у якій відображається весь спектр гуманних цілей на благо України.

Переглядів: 483 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0