Головна » 2021 » Лютий » 9 » Звіт команди учнівського самоврядування за І рік роботи
Звіт команди учнівського самоврядування за І рік роботи

Протягом 3-5 лютого команда учнівського самоврядування прозвітувала свою роботу за | рік діяльності
(2 березня 2020 р. - 31 січня 2021 р.)

У вестибюлі закладу була представлена фотовиставка абсолютно усіх робіт команди (включно допомога у організації, написання особисто статей та участь у міських заходах)
У п'ятницю з активними представниками класів відбулася учнівська конференція. Команда розповіла, що вдалося найбільше та де є недопрацювання, закулісну роботу та власні враження. Поділилися майбутніми планами та на що більше будуть звертати увагу.

«За рік роботи у нас є досить багато різних видів робіт. Незважаючи на карантин та обмеження, нам вдалося організувати роботу спільно з адміністрацією та учнями. Можливо десь не досконало, проте ми навчаємося, аналізуємо помилки і будемо розвиватися дужче.»
- ділиться думками команда.

Далі буде...

Переглядів: 265 | Додав: makhnyukangelina | Рейтинг: 0.0/0