Головна » 2019 » Червень » 5 » Здрастуй, літо! Здрастуй, табір!
Здрастуй, літо! Здрастуй, табір!

27 травня вкотре в НВК «ЗОШ №11- ліцей» м. Ковеля  відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору “Живчик”. Цього   свято з нетерпінням чекали діти  та дорослі.
       Відкриття табірної зміни розпочалося святковою лінійкою «Здрастуй, літо !». На ній вихованці презентували свої загони. Перший день – День знайомств.
       Для емоційного налаштування психолог табору провела гру «В дружнім колі». А об’єднала усіх  та створила дружню атмосферу  запальна дискотека. На хвилях позитиву діти уже показали свої таланти та здібності, взявши активну участь у святі талантів «Зоряний дощ».
      Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили загонові куточки. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.
       Отож, маємо надію, що табір «Живчик»  продовжить  дітям дарувати неймовірні враження!

Переглядів: 539 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0