Головна » 2019 » Квітень » 13 » Закриття заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія»

12 квітня в народному домі «Просвіта» м. Ковель відбулось урочисте закриття третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2019» у номінації «Географія».
  За рішенням фахового журі переможцями стали: перше місце — Я. С. Коробкова, вчитель Хоньковецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Могилів-Подільського району Вінницької області; друге місце — О. В. Горовий, учитель Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) ім. Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області; третє місце — Т. О. Воробйова, вчитель спеціалізованої школи № 16 Оболонського району м. Києва.
   Усіх переможців нагороджено грошовими призами і річною передплатою фахового журналу «Географія та економіка в рідній школі», всі інші учасники заключного туру одержали сувеніри.
   Фіналістів привітали: Т. І. Соломіна, заступник начальника управління освіти та молоді — начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Волинської ОДА, П. С. Олешко, ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, Р. М. Гладковський, головний спеціаліст Міністерства освіти та науки, В. В. Бичковський, начальник управління освіти м. Ковеля, М. П. Задорожний, головний редактор журналу «Географія та економіка в рідній школі», Л. М. Даценко, голова журі, зав. кафедри геодезії та картографії КНУ ім. Т. Шевченка, доктор географічних наук, професор.
   Петро Степанович, зокрема, сказав: «Хтось сьогодні зайняв п’єдестал пошани, хтось був до цього близький... Одначе кожен із вас, дорогі колеги, — по-своєму переможець. Адже дорога, яку ви пройшли, потребувала так багато старань, долання всіляких перепон і перемоги передусім над самим собою.
   Якими ж є найголовніші підсумки цього інтелектуального змагання?
  Птолемей, один із засновників астрономії й географії, вважав, що Земля спочиває в центрі світобудови, а навколо неї „все крутиться“. Тепер ми знаємо, що Птолемей помилявся: у центрі світобудови перебуває вчитель. І не спочиває, а діє — активно, невтомно. Його не задовольняють лише ті знання, що були почерпнуті у вузі. Він старається бути в курсі методичних новинок, генерувати власні ідеї. Він старається бути своїм серед своїх у підлітків покоління Зет — дітей цифрової ери. Бо ж у центрі школи перебуває школяр, навколо нього, його запитів і повинно „все крутитися“.
   Те, що ви продемонстрували протягом цих днів, засвідчує: передові вчителі тримають руку на пульсі часу. Прибувши додому, ви не будете спочивати на лаврах, та вам цього й не дадуть: ваш досвід будуть запозичувати, до ваших слів дослухатись.
  А ще я вам бажаю вдячних учнів, які оцінять ваші старання і пишатимуться тим, що їх навчають вчителі неабиякі, — переможець, лауреати й учасники такого престижного конкурсу. Так і повинно бути: викладати науки про Землю мають ті, кого по праву вважають цвітом нашої землі».
  На закритті конкурсу виступили колективи художньої самодіяльності Ковельщини.

Переглядів: 333 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0