Суббота, 21.Окт.2017, 05:11
Головна » 2017 » Май » 18 » Загальношкільна батьківська конференція
Загальношкільна батьківська конференція

18 травня 2017 року у закладі відбулася загальношкільна батьківська конференція, на якій директор НВК Сидорук Г.О. звітувала про роботу закладу за 2016-2017 навчальний рік та ставились завдання на 2017-2018 навчальний рік.

Перед звітом директора учні закладу виступили з концертом, на якому були представлені кращі номери із звіту художньої самодіяльності творчих колективів школи та виступи екологічної агітбригади і агітбригади юних пожежників.

На конференції перед батьками з актуальних питань виступили фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для дітей, сім‌'ї і молоді Савина Людмила Юріївна та представник ювенальної превенції Кузьмук Юрій Степанович.

Також із звітом та окремими пропозиціями виступив голова батьківського фонду Грабовець Валентин Каленикович.

На конференції одноголосно було визнано роботу закладу такою, що задовільняє потреби громади та прийнято ряд рішень.

Звіт директора НВК та протокол батьківської конференції додається.

Переглядів: 573 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0