Головна » 2016 » Квітень » 28 » З новими ідеями в майбутнє
З новими ідеями в майбутнє

Як ми знаємо ще з дитинства, школа – це храм науки, наш другий дім, де ми вперше вчимося співіснувати зі своєрідним соціумом та готуємося переступити поріг дорослого життя. Адміністрація нашого закладу й учителі роблять усе можливе, аби дітям було комфортніше навчатися й проводити вільний час на перервах, проте іноді їм не вистачає натхненної ідеї, підтримки з боку учнівського колективу. Тому, задля тіснішої співпраці, вже декілька років поспіль існує дуже хороша шкільна традиція.

25 квітня було проведено засідання круглого стола «Якби я був директором...», у якому брали участь директор школи, Президент учнівської республіки та представники 8-10-х  класів: Максимчук Дмитро, Шевчук Анна, Шейка Тетяна, Свистун Інна, Онопчук Назарій, Соловенюк Юлія та Жолоб Тетяна. Кожен підійшов до поставленого перед ним завдання з ентузіазмом, використав фантазію та звернув увагу не тільки на проблеми сьогодення, а й на потенційні перспективи розвитку нашого закладу в майбутньому.

Зокрема, одними із запропонованих ідей були реконструкція спортивного майданчику й санвузлу, більше приділення уваги гігієні, орієнтація на закордонні навчальні заклади, створення кіностудії для юних журналістів і кореспондентів.

Рішучістю відзначилися програми Соловенюк Юлії, яка вважала за потрібне викл1ючати зі школи прогульників, хуліганів і взагалі тих, хто може заважати навчальному процесу, псувати рейтинг нашого закладу, та Онопчука Назарія, що висунув пропозицію встановити відеокамери задля нагляду за дітьми.

Не можна не згадати й про захоплюючу ідею Максимчука Дмитра: ввести у школі, хоча б у одному кабінеті, систему 3D, аби учні відчули себе у вирі подій історії чи побачили екзотичні пейзажі казкової Африки на уроці географії.

Сподіватимемося, що колись нам вдасться досягнути не лише  цієї цілі, а й  багатьох інших.

Також на засіданні було оголошено результати опитування учнів 8-х класів, які наведені нижче.

1. Чи подобається вам як побудований навчально-виховний процес у нашому закладі?

Опитано 70 учнів.

• Так – 45 уч.
  • Ні – 25 уч.

2. Що ви хотіли б змінити у навчальному процесі?

• Все влаштовує –  50%
  • Ходити без шкільної форми – 10%
  • Більше канікул – 10%
  • Навести лад у їдальні – 10%
  • Побудувати спортивний майданчик – 10%
  • Інший варіант – 10%

3. Які традиції нашого закладу вас подобаються найбільше (День туризму, День самоврядування, благодійні ярмарки та ін.)?

• Усім усе подобається

Оласюк Анастасія, учениця 10 класу