Головна » 2019 » Квітень » 5 » Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019» в номінації «Географія». День другий

Завершився другий день третього етапу конкурсу.
    5 квітня перша група учасників — 13 осіб — змагалася в конкурсному випробуванні «Методичний практикум».
Його мета — оцінити методичну майстерність конкурсанта, його вміння використовувати сучасні підходи вкомпетентнісному полі Нової української школи.
Формат: проведення фрагмента уроку та демонстрація методів, прийомів, способів, засобів, форм діяльності (за вибором конкурсанта), спрямованих на формування географічної компетентності учнів.
     Тему уроку визначено для кожного учасника жеребкуванням.Тривалість підготовки (з мультимедійною презентацією) — 1 год, виступу- до 15 хв, відповіді на запитання журі — до 5 хв.
У цьому випробуванні оцінюється: методична компетентність; спрямованість обраних методів, форм, способів, засобів, прийомів роботи на формування ключових та предметних компетентностей, зокрема географічної, їх доцільність; реалізація наскрізних змістових ліній, взаємодія учасників освітнього процесу.
    Друга групаз 11 учасниківцього дня побувала на екскурсії в Луцьку.

Переглядів: 305 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0