Головна » 2022 » Березень » 28 » Все буде Україна!!!
Все буде Україна!!!

З початком війни почалася всесвітня підтримка України та наших ЗСУ. Ця мужність, відвага і сила надихнула усіх людей різного віку. Люди стали єдиним цілим щоб на крок приблизити до перемоги нашої країни.

За такий малий період зібралося багато волонтерів, які допомагали як матеріально, морально так і фізично. Усі об'єдналися і стали єдиним цілим.

Наші діти найвідважніші люди в країні. Ви з цим погоджуєтесь?

Усі дітки це нова нація вільних людей. В захоплених містах знаходяться на фронті не тільки наші військові, але й цивільні люди з маленькими дітьми.

Наші діти у ліцеї № 11 хотіли підтримати наші мужні ЗСУ, людей та дітей, які залишилися в місцях активних бойових дій. Учні написали листи та намалювали багато малюнків, які хоча б якось допомогли і дали сил нашим захисникам та людям.

Щирі слова підтримки підіймають дух цілого народу, дають можливість далі боротися і перемагати.
Тримаймося✊ Все буде Україна!
Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 133 | Додав: sonikdmitruk11 | Рейтинг: 0.0/0