Головна » 2020 » Липень » 15 » Випуск 2020
Випуск 2020

Як непомітно одинадцять літ минуло
Сьогодні вийдете ви за шкільний поріг
Позаду - безтурботне в вас дитинство
Попереду - життєвий шлях проліг

21 липня відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2020 року. Радісний та до сліз зворушливий захід дав змогу ще раз згадати моменти, пережиті в школі, подякувати педагогам за отримані знання та добрі поради. Надзвичайно душевними були виступи класного керівника Сухомлін Оксани Христофорівни та директора ліцею Сидорук Галини Олексіївни, тому стримати емоції присутнім було важко...
Цьогорічні випускники - гордість ліцею!Адже кожен з них упродовж навчання зробив чимало для розвитку, підняття та утвердження престижу закладу. За результатами навчання Золоту медаль отримали Нікітюк Тетяна та Дудчик Дмитро, а Срібну медаль - Торбич Вікторія. Ряд учнів було нагороджено Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні навчальних предметів.
Віримо, що і в подальшому доля буде прихильною до наших випускників і всі вони стануть студентами омріяних ВНЗ..

Переглядів: 296 | Додав: makhnyukangelina | Рейтинг: 0.0/0