Суббота, 21.Окт.2017, 05:09
Головна » 2016 » Декабрь » 8 » Виховний захід до Дня Збройних Сил «Україна-це ти»
Виховний захід до Дня Збройних Сил «Україна-це ти»

7 грудня у нашому закладі учнями 8-Б класу був проведений виховний захід, присвячений Дню Збройних Сил «Україна-це ти».

У прозі та віршованими рядками учні розповідали про історію українського війська, його минуле та сучасне.

Пісні, танець, музична композиція символізували гідність українських воїнів, прагнення до перемоги, їх мужність ,героїзм та почуття безмежної любові до незалежності, нескореної Батьківщини.

Привернули увагу глядачів слайди презентації, які нагадали про основні історичні періоди нашої держави, подій Майдану, проведення АТО.

Переглядів: 110 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0