Головна » 2018 » Лютий » 28 » Виховний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану»
12:54
Виховний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану»

         21 лютого в нашому навчальному закладі відбувся виховний захід для учнів 9 – 10 класів, присвячений річниці виводу військ з Афганістану «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль    Афганістану». На цю зустріч були запрошені ветерани афганської війни, воїни – інтернаціоналісти Токар Олександр Сергійович та Матвіюк Іван Федорович.


Захід підготували та провели учні 9-В класу. Ведучими на зустрічі з воїнами були Кошова Тетяна та Матвіюк Дмитро. Болем відгукувались у серцях присутніх слова віршів, що декламували дев’ятикласники  Бірук Денис, Шевчук Катерина та Гордіюк Ілона. Зворушливо лунали зі сцени пісні у виконанні Морозова Романа.  Не стримували сліз учасники заходу, коли, продивляючись відео фрагменти, бачили страхіття афганської війни.

Учасники заходу ще раз показали, що війна – це страшний для всього людства період історії, закликали пам’ятати й поважати ветеранів, воїнів – інтернаціоналістів, які пройшли через пекло  цієї війни.Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих на території Афганістану.

Переглядів: 187 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar