Суббота, 21.Окт.2017, 05:08
Головна » 2016 » Май » 10 » Відповідальність починається з тебе!
Відповідальність починається з тебе!

Нещодавно лідери учнівського самоврядування нашого навчального закладу взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом!» , метою якої є благоустрій території нашого міста.

Усі небайдужі ковельчани мали змогу долучитися до участі в акції. Наші старшокласники разом з іншими активістами прибрали територію стадіону «Локомотив», правий берег річки Турія, а також очистили від сміття лісосмугу в районі селища машинобудівників.
          Якщо ти – свідомий громадянин своєї країни, тобі не байдужий завтрашній день та середовище, де живуть твої батьки, рідні та діти, не сиди склавши руки! Відповідальність починається з тебе!

Переглядів: 105 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0