Головна » 2015 » Жовтень » 5 » У школі відзначили День туризму
У школі відзначили День туризму

Щороку, 27 вересня наша держава відзначає міжнародне свято – Всесвітній день туризму. Воно було започатковане в 1979 році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації. У нашій країні на офіційному рівні Всесвітній день туризму відзначають з 1998 року.

З нагоди цього свята 23 вересня у нашому навчальному закладі було проведено спортивно-туристичні змагання. Захід було організовано з метою популяризації спортивного туризму, пропаганди здорового способу життя серед учнів, організації дозвілля школярів.

В програмі туристичного походу передбачалися спортивні та інтелектуальні конкурси та культурно-розважальні заходи. Великий інтерес учнів викликала програма свята. А якими смачними були козацькі куліші та бутерброди, приготовлені учнями 9-11 класів!

Нагородою для всіх учасників стали хороший настрій та море позитивних емоцій.

Переглядів: 602 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0