Суббота, 21.Окт.2017, 05:03
Головна » 2015 » Ноябрь » 11 » Турнір юних мовознавців
Турнір юних мовознавців

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

З нагоди відзначення Дня української писемності і мови 9 листопада в актовій залі нашого навчального закладу пройшов мовознавчий турнір «Розумники та розумниці», у якому взяли участь учні 6-их класів. Юні інтелектуали із трьох класів упродовж гри доводили присутнім, що вони знають та шанують свою рідну мову.

Та щастя перемоги випало тим, хто найкраще знає українську мову, і ними виявилися мовознавці 6-Б класу, з чим ми їх і вітаємо.

Переглядів: 195 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0