Суббота, 21.Окт.2017, 04:59
Головна » 2016 » Июнь » 16 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне і водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік, попереду – чудові літні канікули. А сумне, бо цьогоріч дзвоник востаннє пролунав для наших найстарших учнів.

Вітальні слова, напутні побажання, результати роботи упродовж навчального року виголосила директор школи, а також нагородила  кращих учнів школи.

Бажаємо  вам, дорогі одинадцятикласники, безхмарного неба, міцного здоров’я, життєвої мудрості. Нехай  здобуті  у школі знання допомагають вам долати дорогу у самостійне  життя.

Переглядів: 137 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0