Головна » 2023 » Березень » 20 » Шевченко знаний і незнаний
Шевченко знаний і незнаний

9 березня,в день народження геніального українського поета,художника Т.Г.Шевченка у шкільній бібліотеці була проведена  вікторина "Шевченко знаний і незнаний".Читачам було запропоновано  7 цікавих завдань, які поглиблюють  знання учнів про життєвий і творчий шлях поета,дають змогу застосувати набуті знання та дізнатись щось нове про великого українського письменника Тараса Григоровича Шевченка. Мета проведення бібліотекарями вікторини :поширювати знання учнів про життя і творчість Т.Г. Шевченка, сприяти вихованню національної самосвідомості, формувати у дітей уміння працювати в команді, розвивати здатність до взаємодії, формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка, збагачувати словниковий запас, розвивати творчі здібності, виховувати любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями, виховувати почуття гордості за Україну.

Переглядів: 78 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0