Суббота, 21.Окт.2017, 05:09
Головна » 2015 » Апрель » 28 » Серце до серця
Серце до серця

З 1 по 30 квітня 2015 року в  Україні проходила  щорічна   акція по збору коштів на обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень, організована Всеукраїнським благодійним  фондом «Серце до серця».

Волонтери  НВК «ЗОШ № 11-ліцей» м. Ковеля  також взяли  активну участь у зборі благодійних коштів. Учні 1-11 класів нашого навчального закладу упродовж 20-24 квітня мали змогу покласти гроші у скриньку, а 25 квітня старшокласники разом із волонтерами  інших навчальних закладів вийшли на вулиці міста, чим продемонстрували своє небайдуже ставлення до хворих дітей.

За щедрість душі, відданість добрій справі, розвиток волонтерського руху та участь в Х акції «Серце до серця» наші волонтери були нагороджені подякою .

Переглядів: 140 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0