Головна » 2019 » Червень » 20 » "Прощавай, табір!"
"Прощавай, табір!"

Надзвичайно швидко промайнули дні відпочинку в таборі «Живчик», де кожен день перебування  був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, враженнями, розвагами та екскурсіями.

Організація пришкільного табору відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. Тому за період роботи табірної зміни вчителі створювали всі необхідні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках.

Діти виявляли надзвичайну активність, сміливість, впевненість. Малюнки на шкільному подвір’ї  ввібрали в себе барви літа, настрій дружби, бажання миру. Веселощі, активні рухи, гамір, сміх – саме з таким настроєм ми прощаємося з табором. До нових зустрічей ріднийЖивчик"

Переглядів: 440 | Додав: lieramelniklera | Рейтинг: 0.0/0