Головна » 2019 » Квітень » 8 » Проходить фінал всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Географія»
Проходить фінал всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Географія»

Нагадаємо, що у Ковелі, а саме у НВК №11, вперше проходить фінал всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Географія». Участь у ньому беруть 24 педагога з 23 областей України і Києва.
Три дні поспіль тривали конкурсні випробування: «Методичний практикум», «Тестування з фахової майстерності» та «Практична робота».
Для ковельських учнів конкурсанти проводили фрагменти уроків та демонстрували різні методи та засоби подання інформації, зокрема й мультимедійні презентації. Журі оцінювало методичну компетентність педагогів, взаємодію учасників освітнього процесу, вміння використовувати картографічні джерела інформації (топографічні, загальногеографічні, тематичні карти), спрямованість обраних методів та форм роботи на формування ключових та предметних компетентностей, зокрема географічної, їх доцільність.
Три конкурсних дні визначили 12 з 24 найсильніших педагогів. Тож вони продовжують боротьбу за звання кращого географа року. Переможець стане відомий 12 квітня.
5 квітня учні 5-6-х класів НВК №11 зустріли освітян та членів журі запальним флешмобом.

Переглядів: 375 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0