Суббота, 21.Окт.2017, 05:12
Головна » 2015 » Декабрь » 14 » Подаруй солдату свято
Подаруй солдату свято

Наші воїни, наші захисники… Вони такі ж, як і ми. Кожен з них любить проводити час в колі друзів, мріє про зустріч Нового року та святкування Різдва Христового в колі родини. Але зараз наші воїни захищають нашу  країну від ворога, щоб ми могли  вільно гуляти вулицями рідного міста, відвідувати школу,  відпочивати зі своїми  друзями.

Аби підтримати наших солдатів, волонтери міста оголосили акцію «Подаруй свято Нового року солдату». Лідери учнівського самоврядування  нашого навчального закладу  закликали  усіх небайдужих  зібрати гостинці та подарунки для тих, хто  зараз перебуває  на фронті. Учнівський та батьківський колективи   з перших днів долучилися до  збору продуктів  та необхідних бійцям  засобів. В результаті близько трьохсот кілограмів допомоги було відправлено в зону проведення АТО. Також діти власноруч виготовили святкові новорічні ялинки та іграшки, написали безліч вітальних листів, щоб кожен воїн мав змогу відзначити прихід нового року.
         Дякуємо захисникам за мирне небо над нашими домівками та вітаємо з прийдешнім 2016 роком!

Переглядів: 233 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0