Головна » 2019 » Грудень » 9 » ПІДТРИМУЄМО ТРАДИЦІЇ, РОСТЕМО ПАТРІОТАМИ
ПІДТРИМУЄМО ТРАДИЦІЇ, РОСТЕМО ПАТРІОТАМИ

Уже стало хорошою традицією в закладі загальної середньої освіти «Ліцей №11 м. Ковеля» напередодні Дня Збройних сил України проводити огляд-конкурс патріотичної пісні та строю.

Цьогоріч він відбувся 04 грудня і взяли в ньому участь учнів 8-9-их класів ліцею. Під керівництвом класних керівників, викладачів фізичної культури, предмету «Захист Вітчизни», батьків кожен рій, що представляв клас, ретельно готувався: підбирали форму, розучували пісню, відпрацьовували стройові команди тощо.

Мета і завдання конкурсу були наступні:

• формування в учнів високої соціальної активності та патріотизму, вірності своїй   Вітчизні;
  • формування психологічної та фізичної готовності молоді до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави;
  • підвищення престижу і розвитку мотивації у молоді до державної військової служби;
  • виховання дисциплінованості та організованості;
  • вироблення навичок стройової підготовки;
  • поширення військово-патріотичних пісень.

Огляд-конкурс проводився за напрямками:

• здача командиром рою рапорту командуючому оглядом строю і пісні;
  • виконання стройових прийомів на місці за поданими командами;
  • проходження стройовим кроком у колоні з виконанням пісні;
  • вирішення питань з історії українського козацтва або основ безпеки        життєдіяльності;
  • швидкісна або силова естафета.

Оцінювались:

• дії командира рою;
  • виконання стройових прийомів;
  • проходження стройовим кроком;
  • виконання стройової пісні;
  • зовнішній вигляд учасників.

Журі конкурсу було досить непросто визначити переможця, адже всі рої показали високий рівень підготовки.

Склад журі конкурсу:

Сидорук Г.О. – директор ліцею №11 м. Ковеля;

Кучабська Н.А. – представник військової частини 2042;

Герез А.С. – представник Ковельського ОМВК;

Бєлік А.О. – керівник громадської організації Національних дружин міста Ковеля;

Літвінчук М.В. – вчитель фізичного виховання ліцею №11 м. Ковеля.

В результаті наполегливої боротьби перемогу в огляді-конкурсі здобули учні 8-А класу (рій «Горлиця», командир – Серганчук Катерина). Вони, окрім грамоти, отримали ще і солодкий приз від організаторів конкурсу для усієї команди. Журі відзначило також переможців в окремих номінаціях:

• за зовнішній вигляд (форма одягу, взуття, зачіски тощо) нагороджені 2 рої: 9-В класу «Хортиця» та 8-Г класу «Сагайдак»;
  • кращим командиром рою стала учениця 8-Б класу Чавлюк Христина (рій «Кіборги»);
  • рій 9-Б класу «Соколи» отримав нагороду за виконання стройових прийомів;
  • рій 8-Г класу «Сагайдак» – за проходження стройовим кроком з піснею;
  • рій 8-Б класу «Кіборги» показали найкращий результат в швидкісній естафеті «Передай далі» та виявили найкращі знання з історії козацтва.

В спортивній залі під час заходу панувала водночас і піднесена, і напружена атмосфера: всі прагнули бути першими. На заході було багато глядачів: учні старших класів, педагоги, батьки учасників конкурсу, які прийшли підтримати своїх дітей. Всі гості отримали позитивні емоції та чудові враження від злагодженої роботи учнів, педагогів, батьків.

Прес-центр ліцею

Переглядів: 370 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0