Головна » 2019 » Лютий » 12 » Підсумки конкурсу "Учитель року - 2019" у номінації "Географія"
Підсумки конкурсу "Учитель року - 2019" у номінації "Географія"

Завершив роботу ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019» у номінації «Географія». Позаду — п’ять днів наполегливої, творчої, професійної роботи його учасників, журі, учнів та колективу НВК «ЗОШ№11-ліцей» м.Ковеля

Кожний день конкурсних випробовувань запам’ятається усім, насамперед   позитивними емоціями, а ще цікавими завданнями, творчими ідеями, доброзичливим спілкуванням.

Конкурсне випробування «Методичний практикум», у якому учасники презентували план-конспект уроку у формі соціально-просвітницького тренінгу, допоміг оцінити методичну майстерність кожного конкурсанта, його вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи.

Практична робота у формі проведення фрагмента уроку із використанням інтерактивних методів продемонструвала уміння конкурсантів   активно взаємодіяти з учнями.

Оцінити вміння педагогів проектувати дослідницько-пошукову діяльність допомогло конкурсне випробування «Проект», під час якого учасники захищали освітні проекти різноманітної тематики.

У ході конкурсного випробування «Урок» учасники продемонстрували творчий підхід, знання предмета, методичну компетентність, науковість. Журі відзначило оригінальність, практичну спрямованість педагогічних ідей, форм і методів роботи кожного конкурсанта.

А діти запам’ятали надзвичайно цікаві уроки-тренінги, під час яких вони мали змогу працювати у групах, парах, трійках, висловлювати свої думки в обговореннях, мозкових штурмах, рольових іграх, програваннях життєвих ситуацій, а ще — доброзичливість, любов, щирість почуттів кожного педагога-конкурсанта.

Журі підбило підсумки та оголосило результати:

Переможець конкурсу — Савочка Людмила Миколаївна, учитель географії
 КЗ « навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей Луцької міської ради».

Після завершення конкурсу для гостей нашої школи було проведено вечір «Чорна кава або що криється за філіжанкою кави?», де прозвучали цікаві історії  про походження  та поширення цього ароматичного напою у світі.

Переглядів: 516 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0