Головна » 2015 » Травень » 21 » Першокласники попрощалися з Букварем
Першокласники попрощалися з Букварем

«Благословенна та ясна година, коли до рук Буквар бере дитина…» - саме ці слова були взяті за епіграф свята, яке пройшло впродовж 13-15 травня в перших класах нашого навчального закладу.

Щороку наймолодші учні ретельно готуються до цього заходу: розучують вірші, пісні, танці, відшліфовують акторський талант, словом, хочуть бути найкращими. Не стало винятком і цьогорічне «Прощання з Букварем»: першокласники з радістю звітували Букварику, чому вони навчилися упродовж першого року навчання в школі, допомагали йому розшукати загублені літери.

На завершення свята дітям подарували дитячі книжечки «Журавлики» . З вітальними словами до першокласників звернулася директор навчального закладу Сидорук Г. О., яка вручила подяку голові батьківського комітету 1-А класу Голуб Н. О. за активну творчу діяльну співпрацю з класоводом, адміністрацією закладу та згуртування класного та батьківського колективів. Усі присутні на святі отримали безліч позитивних емоцій.

Переглядів: 609 | Додав: Zagon | Рейтинг: 0.0/0