Суббота, 21.Окт.2017, 05:05
Головна » 2017 » Май » 27 » Останній дзвоник
Останній дзвоник

26 травня у нашій школі пролунав останній дзвоник, який символізував  завершення ще одного навчального року.

Це довгоочікувана і хвилююча мить для учнів нашого закладу, на яких чекають захопливі канікули, а для випускників настає дуже відповідальний момент – вибору подальшої освітньої кар’єри. Момент прощання зі школою не може залишити байдужим нікого.

На шкільному подвірї зібрались батьки, педагоги, представники влади. Учнів НВК «ЗОШ№11- ліцей»  тепло вітала  директор закладу Сидорук Галина Олексіївна , яка побажала школярам,щоб це літо було цікавим, змістовним і оздоровчим, а випускникам успішно скласти Зовнішнє незалежне оцінювання.

В урочистій обстановці було відзначено переможців олімпіад, змагань, конкурсів .

Переглядів: 594 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0