Головна » 2016 » Березень » 4 » Обрано нового президента Учнівської республіки
Обрано нового президента Учнівської республіки

22 лютого у нашому навчальному закладі розпочалася передвиборча кампанія щодо виборів президента учнівської республіки. За право очолювати Учнівську республіку боролося троє претендентів: Соловенюк Юлія(9-Б), Оксенчук Вадим (9-Б), Власюк Юрій (9-Б). Для того, аби учнівські колективи віддали свої голоси саме за них, кандидати  склали цікаві передвиборчі програми, які упродовж тижня презентували перед виборцями.

29 лютого до актової зали організовано йшли учні 5-11 класів, щоб взяти активну участь у виборах. Так, у голосування взяло участь 474 виборця. З них 340 учнів віддали свої голоси за Оксенчука Вадима (72 %), 57 учнів – за Соловенюк Юлію (16%) та 31 учень проголосував за Власюка Юрія (10 %).

Отож, новим президентом школи став Оксенчук Вадим.  Ми бажаємо йому нових творчих злетів та успішного керівництва!

Переглядів: 508 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0