Головна » 2020 » Грудень » 16 » Новорічний подарунок
Новорічний подарунок

У ЗЗСО ліцей №11 вібдулася виставка-конкурс новорічних композицій «Новорічний подарунок» та «Новорічний сувенір», активну участь в якій взяли учні всієї школи. На виставці були представлені роботи ,виконані в довільній формі за номінаціями. Новорічні композиції вирізняються яскравими кольорами та креативністю , що засвідчує різноманітність форм і методів роботи з новорічно-різдвяною атрибутикою.  Найкращі роботи були представлені на міському конкурсі, композиції наших переможців візьмуть участь в обласній виставці «Новорічний подарунок» та «Український сувенір», а саме:

Куденчук Артем, учень 6-В класу ЗЗСО ліцей №11 – «Українська гостинність»

Мохнюк Всеволод, учень 6-В класу ЗЗСО ліцей №11 – «Господинька»

Маринюк Станіслав, учень 5-А класу ЗЗСО ліцей №11 – «Вартовий зимового лісу»

Кіндер Наталія, учениця  4-Г класу ЗЗСО ліцей №11 – «Диво-ялинка»

Денисюк Микола , учень 6-А класу ЗЗСО ліцей №11 – «Солодкі зимові Карпати»

Мазурук Каріна, учениця 1-А класу ЗЗСО ліцей №11 – «Ангелик»

Гаврилюк Еліна, учениця 4-Г класу ЗЗСО ліцей №11 – «Зимова лісова хатинка»

Ця виставка викликала жвавий інтерес учнів, батьків, вчителів і створила святковий настрій та атмосферу напередодні Новорічних свят.

Переглядів: 210 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0