Суббота, 21.Окт.2017, 05:09
Головна » 2016 » Март » 4 » На нас надіється Земля
На нас надіється Земля

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи, а також виховання в учнів любові до рідного краю 17 лютого в Палаці учнівської молоді пройшов виступ екологічних агітбригад на тему: «Збереження та раціональне використання земельних ресурсів».

За перемогу змагалося сім екологічних бригад. Наш навчальний заклад представляла команда «Дивоцвіт». Юні природолюби 6-их класів нашої школи під керівництвом вчителя біології Копелюк Тетяни Анатоліївни закликали присутніх шанувати природу, берегти земельні ресурси нашого краю. В рамках проведення заходу учасники також презентували звіти «Екологічна робота в дії».

Переглядів: 181 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0