Головна » 2019 » Листопад » 19 » МИ - ПЕРЕМОЖЦІ!
МИ - ПЕРЕМОЖЦІ!

Учні закладу загальної середньої освіти «Ліцей №11 м. Ковеля» упродовж останніх років активні учасники Всеукраїнських Інтернет-олімпіад із базових дисциплін.

Онлайн-олімпіади дедалі частіше витісняють традиційні змагання між школами, привертаючи увагу вчителів та учнів економією часу, відсутністю витрат, незалежністю підрахунку та можливістю миттєво побачити свій результат.

В минулому навчальному році учні ліцею №11 м. Ковеля взяли участь в онлайн-олімпіаді від проекту «На урок» з восьми предметів, у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді Всеосвіта Весна-2019, в 2019/2020 навчальному році – у Всеосвіта Осінь-2019. Постійно отримують нагороди за високі результати.

В листопаді 2019 року учні ліцею традиційно взяли участь у Всеукраїнській онлайн-олімпіаді від проекту «На урок» і показали найвищий результат по Волині (середній бал – 90,83), очоливши рейтинг шкіл області.

Пресслужба ліцею №11 м. Ковеля

Переглядів: 302 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0