Головна » 2018 » Березень » 5 » Марафон найкращих 2018
Марафон найкращих 2018

У Ковельському Палаці учнівської молоді відбувся конкурс лідерів учнівського самоврядування «Марафон найкращих».
     Активні юні ковельчани розповіли про свої інтереси, захоплення, погляди, індивідуальні особливості та систему учнівського самоврядування рідного закладу. Кожен учасник презентував «Плакат добрих страв» школи, які по закінченню зустрічі перетворили у величезне полотно гарних вчинків учнівства Ковеля. Велика увага приділялася дослідницькій роботі, волонтерському рухові та національно-патріотичному вихованню.

Результати змагань оцінювало вельмишановне журі: секретар міської ради Віра Федосюк, начальник управління освіти Віктор Бичковський, методист управління освіти з виховної роботи Жанна Колеснікова, директор Палацу учнівської молоді ім. І. Франка Тетяна Середюк, почесний громадянин Ковеля Анатолій Семенюк, директор міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак.

Нашу школу представляв лідер учнівського самоврядування, а також голова шкільного парламенту, Рошук Дарія.
     Даша гідно представила школу та звітувала про свою роботу за час, який займає цю посаду.Наш президент ще досить молодий,тож бажаємо успіхів у подальшій роботі.
      Особливого святкового настрою учасникам та глядачам додали концертні номери. Свої музичні вітання подарували Дарина
Рошук та Єлизавета Назарук (НВК «ЗОШ №11-ліцей»), Вікторія Тітчук (НВК «ЗОШ №13 - колегіум»), Ілона Яковець (студія естрадного співу «Нові таланти» Палацу учнівської молоді ім. І. Франка).

Всі учасники були нагороджені грамотами управління освіти та подарунками За підсумками конкурсу учнівський колектив 11 школи зайняв 2 місце.
       Найкращі вітання і бажаємо не зупинятись на досягнутому.

Переглядів: 577 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0