Суббота, 21.Окт.2017, 04:59
Головна » 2015 » Ноябрь » 11 » Людина – не товар!
Людина – не товар!

З 3 по 10 листопада у нашому навчальному закладі пройшли превентивні заходи щодо протидії торгівлі людьми. Метою заходів було підвищення рівня знань учнів щодо поняття «торгівля людьми», ознайомлення підлітків з різними формами торгівлі людьми, демонстрація небезпечних наслідків.

Соціальний педагог школи Куліковська Алла Петрівна провела з учнями 7-их класів заняття з  елементами тренінгу «Моє життя – свобода». Лідери учнівського самоврядування презентували власні дослідження даної проблеми.       Для кращого розуміння і розкриття питання протидії торгівлі людьми старшокласники переглянули документальний фільм «Життя на продаж».

На завершення заходів усі учні взяли участь у загальношкільній акції протесту «Людина – не товар».

Переглядів: 151 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0