Суббота, 21.Окт.2017, 04:59
Головна » 2016 » Февраль » 24 » Лідер року-2016
Лідер року-2016

17 лютого в Палаці учнівської молоді пройшов міський конкурс «Лідер року- 2016». Одним з підсумкових етапів роботи президента учнівського співуправління навчального закладу є участь  у третьому міському конкурсі «Лідер року - 2016». Участь у даному заході дає  можливість старшокласникам  проявити себе як особистість, продемонструвати свої лідерські якості, поділитися власними поглядами на світ та події, що відбуваються в ньому.

Цьогоріч конкурс проводився в три етапи:
1. «Учнівське самоврядування – крок до ефективності», у якому лідери  презентували роботу  учнівського співуправління свого навчального закладу;
2. «Точка зору». На даному етапі учасники висловлювали власну точку зору з поставленого питання.
3. «Юний журналіст». Конкурсанти презентували спецвипуск  шкільної газети  в національно-патріотичному спрямуванні.
           І місце та титул «Лідер року-2016»  здобула голова учкому  ЗОШ  № 8  Інна Стречен. Наша Юля перемогла  у номінації «Лідер-організатор». З чим ми її і вітаємо!

Переглядів: 125 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0