Суббота, 21.Окт.2017, 04:59
Головна » 2017 » Февраль » 7 » Конференція учнівського самоврядування
Конференція учнівського самоврядування

У середу, 1 лютого,   відбулася  конференція учнівського самоврядування

НВК «ЗОШ № 11-ліцей» м. Ковеля.

Присутніми були  члени учнівського самоврядування,  директор школи Сидорук Галина Олексіївна, заступник директора з виховної роботи Сметюх Алла Миколаївна, педагог-організатор дитячого колективу   Горова Лідія Володимирівна.

Для ритмічної та злагодженої роботи  учасники конференції затвердили такий порядок денний:

1.Звіт президента шкільного самоврядування Оксенчука Вадима про підсумки роботи учнівського самоврядування за І семестр 2016-2017 н. р.

2.Перспективні завдання на ІІ семестр 2016-2017 н. р.

3. Обрання та затвердження  нового складу керівних органів учнівського самоврядування.

Наприкінці конференції  директор школи   Сидорук Галина Олексіївна урочисто привітала новообраних голів міністерств. А усім учасникам шкільної учнівської конференції побажала творчого натхнення, наполегливості, нових знань та плідної роботи.

Переглядів: 202 | Додав: Zagon | Рейтинг: 0.0/0