Головна » 2016 » Лютий » 24 » Хоробрі серця
Хоробрі серця

Хай Господь захищає сильніше

своїх героїв – синів України!

15 лютого 2016 року в нашому навчальному закладі  відбувся захід «Війна – це горе, це наш неспокій», приурочений Дню скорботної пам'яті воїнів-афганців та учасників АТО. Учні 10-11-х  класів зібралися в  цей зимовий день, аби  вшанувати пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, на Сході України під час антитерористичної операції. Також присутні клонилися та віддали шану тим, хто прийшов із війни живим, хоча й з пораненою душею, схилили  голови у скорботі перед тими, хто віддав свої життя.

На захід  були запрошені учасники АТО: Петраков О. В., Канонік П. М., Лисковець  В. О.. Учні з цікавістю слухали  спогади  воїнів  про їхні  військові будні, ставили питання, спілкувалися.

Переглядів: 505 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0