Суббота, 21.Окт.2017, 05:07
Головна » 2015 » Сентябрь » 24 » Хай буде мир на всій Землі !
Хай буде мир на всій Землі !

21 вересня педагогічний та учнівський колективи нашого навчального закладу відзначили Міжнародний день миру. В усіх класах пройшли Єдині уроки під гаслом «Сталий мир заради сталого майбутнього».

Силами учнівського самоврядування було проведено загальношкільну акцію «Долоньки миру», яка завершилася створенням формації у вестибюлі закладу.

Кожен класний колектив розробив макет емблеми Дня миру, а під час конкурсу-захисту цих емблем були обрані найкращі.

Також діти мали нагоду показати своє бачення миру у світі через малюнки, що були оформлені у виставку.

Старшокласники взяли участь у перегляді та обговоренні документального фільму В. Волошенка «Справа миру». Завершилося святкування цієї визначної для всіх дати радіолінійкою «Право кожного народу на мир».

Переглядів: 458 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0