Головна » 2020 » Червень » 9 » КАНІКУЛИ!!!!
КАНІКУЛИ!!!!

Ось і розпочинаються літні канікули. Як завжди, кожен з нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів - все це чекає на вас влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.

Шановні батьки!

Нагадуємо Вам, що Ви несете особисту відповідальність за збереження життя і здоров’я своїх дітей під час літніх канікул. Не залишайте дітей без нагляду старших у період літнього відпочинку.

Перебуваючи на літніх канікулах, Ваші діти повинні дотримуватись правил безпеки життєдіяльності і пам’ятати:

- про правила дорожнього руху;

- про правила пожежної безпеки;

- про безпечне поводження з петардами;

- про безпечне поводження з електропобутовими і газовими приладами;

- про безпечне поводження біля відкритих водойм і на воді;

- про шкідливість алкоголю, паління та вживання наркотичних і психотропних речовин;

- про шкідливість тривалого перебування на сонці;

- про безпеку перебування в місцях можливих обвалів (яри, кар’єри, глинища);

- про небезпеку укусів диких та свійських тварин;

- про правила поведінки в громадських місцях;

- про обережність на залізниці;

- про дотримання правил безпечної поведінки під час грози;

- про необхідність дотримуватися техніки безпеки під час проведення екскурсій, походів, культпоходів.

Переглядів: 245 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0