Суббота, 21.Окт.2017, 05:07
Головна » 2016 » Март » 24 » Юна україночка - 2016
Юна україночка - 2016

Україна славилась красунями здавна. Їм у всі віки були притаманні неповторна врода,  світлий розум, працьовитість, багата фантазія і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю. Багатьма такими рисами наділені дівчатка, які стали учасницями загальношкільного конкурсу «Юна україночка -2016», який днями пройшов у нашому навчальному закладі.             Конкурсантки ( а це дівчатка 5-их класів, демонстрували свої  вміння у конкурсі «Світ захоплень»: танцювали, співали, грали на музичних інструментах.  Те, що справжня українка повинна бути гарною не лише зовні, а й  мати багатий духовний світ, дівчатка доводили у конкурсі «Точка зору». Цікавим був конкурс «Мамина помічниця», під час якого  учасниці розповідали рецепти приготування українських страв.

На завершення свята дівчаток привітав президент учнівської республіки Оксенчук Вадим та нагородив усіх грамотами. А головну нагороду – почесне І місце здобула учениця 5-Б класу Іванова Аліна. ЇЇ зі сцени привітала учасниця загальноміського конкурсу «Юна українка-2016» Сельвашук Ліза.

Сподіваємось, юні україночки прославлять на весь світ наші національні й культурні традиції.

Переглядів: 135 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0