Головна » 2021 » Квітень » 14 » Як обрати професію і стати щасливими?
Як обрати професію і стати щасливими?

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», платформа Career Hub спільно з Першим Українським Міжнародним Банком розпочали реалізацію шостого всеукраїнського проєкту «Моя кар’єра в Україні» для учнів та учениць 9-10 класів закладів загальної середньої освіти України.
До 24 квітня 2021 року підлітки зможуть зареєструватися на участь у проєкті, описавши мотивацію та бачення власної кар’єри.
 30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві, де зможуть провести день зі своїми кумирами – керівниками і керівницями підприємств, міжнародної організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!

ЕТАПИ ПРОЄКТУ
Реєстрація та підготовка до участі у проєкті

до 24 квітня – Реєстрація на проєкт «Моя кар’єра в Україні»
з 8 до 23 квітня – Реєстрація на додатковий вебінар «Як обрати професію і стати щасливими» та групові консультації для підлітків

Онлайн-зустрічі за різними професійними напрямами

з 5 до 20 травня – Спілкування з успішними людьми з різних галузей і професій:
медична сфера;
сфера послуг;
креативна сфера;
медіа сфера;
економіка, бізнес і технології;
промисловість.
Фінальна конференція з топ-менеджерами/ками

1 червня – Знайомство фіналістів, виконання інтерактивних завдань та спілкування і топ-менеджерами/ками про їх кар’єрний шлях
День з успішною та відомою людиною
2 червня – Надихаючі особисті зустрічі підлітків із керівниками компаній, організацій або державних органів.

Переглядів: 223 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0