Пятница, 20.Окт.2017, 10:32
Головна » 2016 » Апрель » 5 » Дихай вільно!
Дихай вільно!

Щорічно 24 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби із туберкульозом. Лідери учнівського самоврядування нашого навчального закладу не залишились осторонь цієї проблеми та провели заальношкільну акцію під назвою «Дихай вільно».

Активісти розповідали дітям, що відмова від шкідливих звичок, повноцінний сон, спорт, правильне харчування та свіже повітря допоможуть уберегтися від туберкульозу та протидіяти хворобі.

Всі учасники навчально-виховного процесу отримали інформаційні буклети «Туберкульоз виліковний» та білу ромашку – символ чистих легенів та боротьби із туберкульозом.
          Пам’ятайте, що своєчасність виявлення захворювання та початок негайного лікування забезпечить повноцінне та безпечне життя для кожного з нас, тому при появі перших ознак негайно звертайтесь до лікаря!

Переглядів: 111 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0