Головна » 2019 » Квітень » 8 » ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У НАШІЙ ШКОЛІ
ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У НАШІЙ ШКОЛІ

З Знагоди до всесвітнього дня здоров’я 5 квітня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. НВК №11-ліцей » міста Ковеля для учнів було проведено ранкові зарядки «Рух заради здоров’я».

В акції взяли участь учні 1-11класів. Під керівництвом Іванни Василівни була проведена ранкова зарядка для учнів початкової школи.
   Зарядку для 5-11 класів проводили вчителі фізичного виховання Роман Григорович та Андрій Павлович. Вчителі фізичної культури розповіли учням про користь ранкових фізичних вправ, про те, що повсякденний комплекс легких фізичних вправ – це той достатній мінімум, який налаштовуватиме школярів на активний навчальний день та підтримуватиме їх здоров’я.
   Після завершення зарядки учні з усмішками та бадьорим настроєм попрямували на уроки. Організація таких заходів є запорукою підвищення здоров’я нації в цілому та молоді зокрема задля їх гармонійного розвитку та становлення в подальшому житті.

Переглядів: 339 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0