Головна » 2016 » Квітень » 5 » Декада іноземних мов та зарубіжної літератури
Декада іноземних мов та зарубіжної літератури

З 29 лютого по 11 березня у стінах нашого навчального закладу проводилася декада іноземних мов та зарубіжної літератури. Вона була насичена цікавими позакласними заходами. Учні молодшої, середньої та старшої ланки не лише демонстрували свої знання з предметів, а й показали свої вміння малювати, співати, танцювати, декламувати й бути справжніми акторами.

Учні 3-х, 5-х та 6-х класів разом з учителями англійської мови Герасимчук Л.О., Кропивою Р.Л., Кужель Л.М., Жук Л.Л., Прокопчук Г.В. підготували свято казки “The Magic World Of Fairy Tales” та театралізоване дійство “All Seasons are Beautiful”.

Більше про польські легенди змогли дізнатися гості літературної композиції «У світі польської легенди», підготовленої учнями 5-го, 6-го, 7-го,та 9-го класів з їхніми учителями польської мови Олексюк К.С. та Демчиною О.С.

Запала в душу всім присутнім інсценізація казки-притчі А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц», уміло підготовлена вчителями зарубіжної літератури Бєлах А.О. та Мокійчук В.В. та представлена учнями 5-го, 6-го, 7-го та 9-го класів.

Учні старших класів разом зі своїм вчителем зарубіжної літератури Сидорук Г.О. запросили всіх бажаючих до літературного кафе, де панувала затишна атмосфера й лунали віршовані та пісенні рядки, присвячені темі кохання.

Привертали увагу учнів та вчителів виставка газет «Польща очима дітей» та виставка малюнків «English is the World», які демонстрували дитяче бачення необхідності вивчення іноземної мови. Організували їх зі своїми учнями вчителі Демчина О.С., Олексюк К.С. та Сухомлін О.Х.

Декада залишить гарні спогади в  пам’яті вчителів та учнів закладу.

Переглядів: 579 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0