Головна » 2013 » Травень » 8 » Декада іноземних мов та світової літератури
Декада іноземних мов та світової літератури

З 22 по 30 квітня у стінах нашого навчального закладу проводилася декада іноземних мов та світової літератури. Вона була насичена цікавими позакласними заходами. Школярі молодших класів разом з вчителями Кужель Л.М. та Сорокою І.В. завітали в гості до англійської королеви. Саме таку назву мав організований ними ранок. («В гостях у англійської королеви», 2-гі, 3-ті, 4-ті класи).

Подорож у світ чарівної казки «І кіт учений казки тихенько муркотів» здійснювали учні 5-их, 6-их класів разом з вчителями Бєлах А.О. та Вітенюк Ф.Я. Сторінки усного журналу «London. What we know about it.» гортали разом з вчителем Сухомлін О.Х. учні 3-го, 4-го, 6-го та 10-го класів.

Цікаво змагалися на брейн ринзі «How I know English» п’ятикласники, демонструючи знання граматики, лексики, англійських пісень. Підготували цікаві завдання для них їхні вчителі Муханькова Л.І. та Демчина О.С. Почувалися справжніми знавцями світової літератури учні 7-их та 9-их класів під час гри-змагання проведеної Мокійчук В.В.

До дня народження В.Шекспіра та Г.К.Андерсена  звучали радіогазети «The Swan of Avon»  та «Подорож по чарівній країні казок Г.К.Андерсена», які підготували разом зі своїми учнями Прокопчук Г.В. та Джигун М.П.

В рамках декади пройшло нагородження учасників всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови «Greenwich». Справжніми іменинниками почувалися Хлуд М. (3-В кл.), Касянюк В. (6-Б кл.), Гаврилюк О. (6-Б кл.),Волейчук Катерина (3-В кл.) які отримали бронзові сертифікати та Власюк Ю. (6-Б кл.), нагороджений срібним сертифікатом.

Фотовиставка «London Sights», приготовлена учнями 10-А класу  (вчитель Сухомлін О.Х.) допомагала учням здійснювати заочну подорож до найвизначніших місць британської столиці упродовж усієї декади.

Переглядів: 1120 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0