Головна » 2019 » Квітень » 25 » «Чорнобиль вчора, сьогодні, завтра»
«Чорнобиль вчора, сьогодні, завтра»

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій школі  проведено виховний захід «Чорнобиль вчора, сьогодні, завтра», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС, захід супроводжувався переглядом слайдів. Участь взяли учні 7-их класів. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам'ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Переглядів: 411 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0