Головна » 2019 » Січень » 15 » ,,Частинка Америки у нашій школі’’
,,Частинка Америки у нашій школі’’

У нашу школу завітала неймовірна Еймі Рейволонтер з Корпусу Миру (США). Протягом другої чверті, кожної середи відбувалась зустріч, як факультатив англійської мови. Були запрошені учні з 7 по 10 клас. Спочатку було  важко зрозуміти волонтера, проте дуже швидко учні знайшли спільну мову. Кожен урок був особливий. Учні детально познайомилися з Еммою, з цікавістю дізнавалися про американські звичаї та традиції З кожним проведеним уроком словниковий запас збільшувався, а страх до вільного спілкування англійською – зменшувався. Як тільки настала зима, відразу почали говорити про свята, новорічні прикраси та ділитися враженнями. Учні розказували про українські традиції на Новий рік та Різдво, а волонтер ділилася своїми, рідними звичаями. Ті, хто вважають що англійська мова складна та непрактична  - дуже помиляються. Побувавши на такому факультативі, мало хто скаже що це зовсім не цікаво. Як Еммі, так і учням, які відвідали цей факультатив дуже сподобався неабиякий обмін знаннями між Америкою та Україною.

Еммі дуже подобається у нас на Україні, зокрема у нашій школі. Велика честь приймати таких людей у заклад. Учням Еймі запамятається надовго, а знання, які вона нам донесла - допоможуть у майбутньому!

Підготували:     Ничипорець Катя 7-Б клас

Махнюк Ангеліна 8-А клас