Головна » 2019 » Грудень » 12 » Богатирські ігри
Богатирські ігри

«У здоровому тілі – здоровий дух» - такої думки дотримуються учні ЗЗСО ліцею  №11 міста Ковеля.

Саме під таким девізом  6 грудня відбулися шкільні змагання «Богатирські ігри» серед команд 6-А «Козаки» ,6-Б «Стріла»,6 –В «Олімпійці» та 6-Г «Силачі». Вчителями фізичної культури Романом Жуком та Михайлом Літвінчуком були проведені змагання для хлопців 6-х класів «Богатирські ігри», протягом якого діти змагалися за звання найсильніших та найспритніших у конкурсах: «Естафета з фішками», «Стрибки з м’ячем», «Естафета з перешкодами», "Планка", " Конкурс капітанів". За підсумками загальнокомандного результату перемогу здобула команда  6-А класу "Козачата", яка була нагороджена золотими медалями.

Змагання пройшли весело та завзято, діти проявили сильний характер та найкращі фізичні якості.

Переглядів: 323 | Додав: alonarizko7 | Рейтинг: 0.0/0