Головна » 2019 » Квітень » 08

Нагадаємо, що у Ковелі, а саме у НВК №11, вперше проходить фінал всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Географія». Участь у ньому беруть 24 педагога з 23 областей України і Києва.
Три дні поспіль тривали конкурсні випробування: «Методичний практикум», «Тестування з фахової майстерності» та «Практична робота».
Для ковельських учнів конкурсанти проводили фрагменти уроків та демонстрували різні методи та засоби подання інформації, зокрема й мультимедійні презентації. Журі оцінювало методичну компетентність педагогів, взаємодію учасників освітнього процесу, вміння використовувати картографічні джерела інформації (топографічні, загальногеографічні, тематичні карт ... Читати далі »

Переглядів: 94 | Добавив: danuscka3 | Дата: 08.Квіт.2019 | Коментарії (0)

 З Знагоди до всесвітнього дня здоров’я 5 квітня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. НВК №11-ліцей » міста Ковеля для учнів було проведено ранкові зарядки «Рух заради здоров’я».
    
В акції взяли участь учні 1-11класів. Під керівництвом Іванни Василівни була проведена ранкова зарядка для учнів початкової школи.
   Зарядку для 5-11 класів проводили вчителі фізичного виховання Роман Григорович та Андрій Павлович. Вчителі фізичної культури розповіли учням про користь ранкових фізичних вправ, про те, що повсякденний комплекс легких фізичних вправ – це той достатній мінімум, який налаштовуватиме школярів на активний навчальний день та підтримуватиме їх здоров’я.
& ... Читати далі »

Переглядів: 65 | Добавив: danuscka3 | Дата: 08.Квіт.2019 | Коментарії (0)