Головна » 2019 » Квітень » 02

2 квітня в нашому навчальному закладі було організовано та проведено генеральне прибирання шкільної території.До прибирання долучилися  як учнівські колективи 7-11 класів  так і вчителі  школи.

Школярі, як справжні господарі, охоче бралися за роботу, загрібали  листя, виносили у відведене місце. Всі працювали дружно, старанно, допомагали один одному. Результат не забарився: на шкільному подвір'ї - чистота та порядок. Слід наголосити, що цьогорічне прибирання пройшло організовано та швидко. Активно попрацювали учні—завзято і сумлінно, з вогником юнацького завзяття!

Поряд зі школярами лопати, віники і граблі до рук взяли і вчителі. Своїм вихованцям вони особистим прикладом доводять: подібні заходи мают ... Читати далі »

Переглядів: 991 | Добавив: lieramelniklera | Дата: 02.Квіт.2019 | Коментарії (0)