ЧАСИ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ:

08.00-15.30

ПЕРЕРВА З 12.00 ДО 13.00

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПРИЙОМУ ДИТИНИ

ДО 1 КЛАСУ НВК ЗОШ №11-ліцей:

1. КОПІЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ.
  2. МЕДИЧНА КАРТКА.
  3. ЗАЯВА БАТЬКІВ (з собою мати 2 аркуші формату А-4).
  4. ДОКУМЕНТ БАТЬКІВ, ЩО ЗАСВІДЧУЄ ОСОБУ І ЇЇ МІСЦЕ ПОМЕШКАННЯ.
  5. ПАПКА- пластиковий швидкосшивач З 5 ФАЙЛАМИ.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Нова українська школа це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Один з принципів Нової української школи партнерство, у тому числі між школою та батьками. Батьки можуть створювати свої органи громадського самоврядування, а отже – впливати на освітній та виховний процеси..

Основні засади реформи шкільної освіти викладено в Концепції Нової української школи. Там ви знайдете інформацію про цінності реформи (як-от орієнтація на учня, педагогіка партнерства, справедливе фінансування тощо), основні компетенції та візію, яким має бути випускник НУШ. Коротко про це також можна прочитати нижче.

Також для інформування про перебіг реформи та її ключові позиції було створено сайт «Нова українська школа» у партнерстві з громадською організацією «Смарт освіта».

Мета НУШ виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

Замість запам’ятовування фактів та визначень понять, учні набуватимуть компетентностей. Це динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність. Тобто формується ядро знань, на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи в професійному та приватному житті.

А ще реформа – це зміна  освітнього  середовища,  а це зміна ставлення до дитини: повага, увага до неї і прагнення знайти оптимальний спосіб для її ефективного навчання. Саме такою буде Нова українська школа.

1 вересня – велика, радісна подія в Вашому житті – прихід дитини в школу. З перших днів навчання дитини в школі у неї зміниться режим дня і весь характер діяльності. Рекомендується Вам в період підготовки до школи, використовуючи дитячі ігри, прогулянки, читання книг, бесіди, постійно привчати дитину до самостійності, прищеплюючи її початкові уміння і навички: ◊ Познайомте з дитячими книжками. ◊ Вивчить з дітьми декілька віршів. ◊ Познайомте з цифрами. ◊ Навчить рахувати до 10 і назад. ◊ Звертайте увагу дитини на навколишні предмети, порівнюйте їх: вище – нижче, ширше – вужче, дорожче – дешевше, довше – коротше. ◊ Виробляйте у дитини стійку уважність. ◊ У вільний час читайте дітям казки, невеликі оповідання. ◊ Виховуйте у дитини уміння слухати питання, слухати уважно читання оповідання дорослих протягом 10 — 15 хвилин. ◊ Більше цікавтесь тим, що бачила, чула, спостерігала дитина, по можливості привчайте повним відповідям на питання, переказувати почуте. ◊ Виробляйте у дитини уміння займатися довгий час одним видом діяльності. ◊ У вільний час давайте дітям ліпити, вирізати, розфарбовувати. ◊ Постійно привчайте дітей до самообслуговування. ◊ Привчайте дитину тримати свої іграшки в чистоті і порядку. Ще деякі поради Ви зможете завантажити тут: