Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей №11 м. Ковеля»

вул. Заводська, 31, м. Ковель, 45000 тел. (03352) 5-43-09, тел./факс 5-48-80

E-mail NVK_11@ukr.net КОД ЄДРПОУ  20141694

НАКАЗ

31.08.2020                                                      м. Ковель                                                         №100

Про організацію роботи з

правового виховання та

затвердження заходів,

спрямованих на запобігання

жорстокості та насильства

серед учнів

З метою вдосконалення роботи щодо попередження скоєння злочинів і правопорушень неповнолітніми, протидії поширенню агресії та насилля в учнівському середовищі,

НАКАЗУЮ:

1. Розробити та затвердити план заходів, спрямованих на запобігання жорстокості та насильства серед учнів навчального закладу (додаток 1).
  2. Заступнику директора з виховної роботи Сметюх А.М.:
  1. забезпечити контроль за організацією роботи класних керівників з правового виховання та заходів з попередження булінгу в учнівських колективах;
  2. щоквартально аналізувати хід виконання плану заходів на нараді при директору та узагальнені матеріали подавати в управління освіти.
  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор  ліцею №11 м.Ковеля                                                                                       Г.О.Сидорук

Управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей №11 м. Ковеля»

вул. Заводська, 31, м. Ковель, 45000 тел. (03352) 5-43-09, тел./факс 5-48-80

E-mail NVK_11@ukr.net КОД ЄДРПОУ  20141694

НАКАЗ

31.08.2020                                                          м. Ковель                                                    №103

Про організацію роботи у закладі щодо

запобігання та протидії булінгу

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», затвердженого 18.12.2018  № 2657-VІІІ,  з метою забезпечення у школі безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування), та проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з колективом школи

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів, спрямованих на запобігання та протидію боулінгу в ліцеї №11 (додатки №1, 2).

1. Призначити відповідальними за організацію роботи щодо протидії булінгу заступника директора Сметюх А.М.

1. Призначити відповідальною особою для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства, булінгу (цькування) та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб, проведення розслідування соціального педагога Куліковську А.П.

1.   Затвердити порядок подання учасниками освітнього процесу заяв про випадки булінгу та порядок їх розгляду (додаток №3).

1. Створити комісію з розгляду випадків насильства, булінгу (цькування) у складі:

Сидорук Г.О. – голова комісії, директор ліцею;

члени комісії:

Сметюх А.М. – заступник директора з виховної роботи,

Шеремета В.М. – практичний психолог,

Куліковська А.П. – соціальний педагог.

1. Забезпечити реалізацію інформаційно-просвітницьких заходів з учасниками освітнього процесу з питань запобігання та протидії насильству, булінгу, у тому числі стосовно дітей та за участю дітей (згідно з Планом виховної роботи школи).

1. Розмістити на інформаційному стенді та на офіційному веб-сайті закладу освіти контактну інформацію уповноваженої особи закладу, організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід звернутися y випадку насильства, булінгу.

1. Педагогічним працівникам та господарсько-обслуговуючому персоналу закладу освіти у разі виявлення ознак чи факторів, що можуть вказувати на насильство, булінг, складні життєві обставини, жорстоке поводження з дитиною/працівником закладу освіти або ризики щодо їх виникнення стосовно дитини/працівника закладу освіти, передавати уповноваженій особі закладу освіти, а у разі її відсутності –безпосередньо керівникові закладу освіти (директорові) чи заступнику директора інформацію про дитину/працівника закладу освіти з метою планування подальших дій щодо заходів для надання медичної, психологічної або іншої допомоги постраждалому.
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор  ліцею №11 м.Ковеля                                                              Г.О.Сидорук