Категорія: Відеоархіви | Переглядів: 484 | Додав: ADMIN | Дата: 28.Тра.2015 | Коментарі (0)

Категорія: Відеоархіви | Переглядів: 475 | Додав: ADMIN | Дата: 28.Тра.2015 | Коментарі (0)

Категорія: Відеоархіви | Переглядів: 513 | Додав: ADMIN | Дата: 28.Тра.2015

Категорія: Оголошення | Переглядів: 431 | Додав: ADMIN | Дата: 28.Тра.2015

Категорія: Життя класу 5в | Переглядів: 563 | Додав: ADMIN | Дата: 28.Тра.2015

Категорія: Життя класу 9б | Переглядів: 395 | Додав: ADMIN | Дата: 28.Тра.2015

На початку грудня наш клас святкував день осіннього іменинника. Це найбільш очікуване свято нашого класу. Багато однокласників приготували привітання, конкурси та різні ігори для іменинників, а потім нас чекав солодкий стіл. Наш клас залишився задоволеним святом.

Категорія: Життя класу 5в | Переглядів: 418 | Додав: Zagon | Дата: 07.Тра.2015

До Дня українського козацтва в школі пройшли змагання між командами хлопчиків нашого та 5-Б класу. У різноманітних конкурсах кожен мав можливість показати свою вправність, влучність та знання історії козацтва. Хоча отримати перемогу над наших супротивників нам і не вдалося, але у нас залишилися позитивні емоції від свята.

Категорія: Життя класу 5в | Переглядів: 460 | Додав: Zagon | Дата: 07.Тра.2015

День туризму наш клас цікаво провів у лісі. Були проведені різні конкурси, хлопці грали у футбол, а дівчата у волейбол. Ми з задоволенням приймали участь у всіх запропонованих конкурсах, а пісня того відновили сили бутербродами та різними солодощами, які приніс кожен із нас. Ми отримали велике задоволення від прогулянки до лісу і хотіли б ще не раз повернутися туди усім класом.

Категорія: Життя класу 5в | Переглядів: 409 | Додав: Zagon | Дата: 07.Тра.2015 | Коментарі (0)

В жовтні ми з своїми друзями з 5-Б класу відвідали гарне місто Львів. Від подорожі ми отримали незабутні враження. Початком нашої мандрівки став аквапарк, де ми отримали велике задоволення від тих атракціонів, які нам були запропоновані. Продовжили ми екскурсію прогулянку по місту, яка супроводжувалася цікавою розповіддю екскурсовода. А на завершення ми відвідали Львівську шоколадницю, де кожен мав можливість побачити як виготовляється шоколад і придбати різні солодощі.

Категорія: Життя класу 5в | Переглядів: 437 | Додав: Zagon | Дата: 07.Тра.2015

1 2 »